Dlaczego moja strona nieustannie spada w wynikach?


henryk1965
Posty: 18

Dlaczego moja strona nieustannie spada w wynikach?

Post#1 » 05 lip 2016, 13:46

Dzień dobry. Posiadam spory problem z moją stroną internetową. Od pewnego okresu nieustannie spada w wynikach wyszukiwań na słowo kluczowe stomatolog Radom. Moja strona funkcjonuje nieprzerwanie od wielu lat w Internecie. Rzecz jasna raz na kilka lat jest modernizowana i uzupełniana o nowe zakładki. Jaki czas temu na słowo kluczowe dentysta Radom była na samej górze wyników. Obecnie coraz niżej. Jak tak dalej pójdzie to za pół roku będzie poza pierwszą pięćdziesiątką rezultatów wyszukiwarki. Co jestem w stanie zrobić aby poprawić tą równię pochyłą. Nie będę ukrywał, że wraz ze spadkiem pozycji, kurczy się również liczba klientów w gabinecie.

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14

Dlaczego moja strona ciągle spada w rezultatach wyszukiwarki?

Post#2 » 05 lip 2016, 14:02

Cześć. Odpowiedź na twój problem jest bardzo prosta. Nie promujesz strony WWW w wyszukiwarce. Kiedyś samoczynnie domena była wysoko w wynikach. Też posiadałeś do niej jakieś linki. Były one stare i przekazywały znaczną moc domenie. Dlatego wysokie pozycje. Na dzień dzisiejszy większość z nich utraciłeś - stąd te spadki. Konkurencja pozyskuje linki do swoich stron i dzięki temu pną się do góry. Ich działania skutkują, że ty spadasz w wynikach wyszukiwań. Musisz jak najprędzej rozpocząć proces pozycjonowania swojej strony. Zleć to jakieś firmie. Po czterech miesiącach powinieneś znaleźć się z powrotem wysoko. Możesz też próbować samodzielnie pozycjonować swoją domenę ze stroną, lecz tu trzeba posiadać sporo wolnego czasu i pojęcie co zrobić aby pozycje rosły. Dzisiaj można szybko zaszkodzić swojej domenie przez niewłaściwe działania.

podobne tematy:

Wróć do „Wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml