Czy opłaca się promować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?


henryk1965
Posty: 18

Czy opłaca się promować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Post#1 » 08 lip 2016, 11:48

Witam. Zastanawiam się nad wejściem ze swoimi produktami na rynek niemiecki. Mam już niemieckojęzyczną stronę internetową i czas pomyśleć o promocji w tamtejszej wyszukiwarce. Mam sporo pytań związanych z tym tematem. Pierwsze z nich czy ciężko jest rozreklamować stronę internetową na hasła tego rodzaju: Konferenzmöbel oraz im zbliżone? Jaki okres jest potrzebny na osiągnięcie pierwszej dziesiątki wyników? Oraz najistotniejsza sprawa, jaki jest orientacyjny budżet, który umożliwi tego rodzaju formę promocji? Nie chcę wydać więcej niż powinienem, ale z drugiej strony nie szukam oferty firmy która nie będzie wstanie wypozycjonować mojej strony. Bardzo proszę o radę osoby, które znają się na tym temacie.

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14

Czy warto pozycjonować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Post#2 » 08 lip 2016, 11:58

Witaj. Dobrze, że samodzielnie nie chcesz promować strony WWW. Takich ludzi, wbrew pozorom jest wiele i uważają, iż po przeczytaniu poradnika o pozycjonowaniu zdobędą topy w wyszukiwarce. Jak chodzi o czas, który będzie niezbędny aby wypozycjonować stronę na tego typu frazy: Konferenzmöbel to będziesz musiał około 5 miesięcy poczekać. Wszystko zależy od umiejętności agencji SEO, która zajmie się promocją strony. W tej dziedzinie pośpiech jest nie wskazany. Jak chodzi o skalę trudności to są to ciężkie hasła. Ale można je wypromować. Pytanie o budżet jest najtrudniejsze. Musisz się przygotować na wydatek rzędu paru tysięcy zł na miesiąc. Mam nadzieję, że rzuciłem trochę światła na tą kwestię.

podobne tematy:

Wróć do „Wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml