Poszukuje ciekawego szkolenia instruktorskiego prowadzonego przez właściwego trenera


henryk1965
Posty: 18

Poszukuje ciekawego szkolenia instruktorskiego prowadzonego przez właściwego trenera

Post#1 » 16 wrz 2016, 12:19

Cześć. Pragnę podnieść swoje zdolności związane z trenowaniem ludzi na siłowni. W branży pracuje już wiele lat. Jakiś czas temu zrobiłem kurs instruktorki i mam uprawnienia trenera personalnego. Lecz od odbytego szkolenia upłynęło już sporo czasu i spostrzegłem u siebie braki w wykształceniu. Lubię to co robię i mam zamiar to robić jeszcze lepiej. Dlatego szukam profesjonalnego kursu instruktorskiego, który jest przygotowany przez sprawdzonych specjalistów. Czy jesteście w stanie coś mi polecić?

podobne tematy:

krzysiekfila
Posty: 16

Szukam ciekawego szkolenia instruktorskiego prowadzonego przez wykwalifikowanego trenera

Post#2 » 16 wrz 2016, 12:37

Dzień dobry, bardzo ciekawe kursy prowadzi firma ECS ze stolicy. Zatrudniają bardzo dobrą kadrę instruktorów, która może pochwalić się sukcesami na arenie międzynarodowej. Przykładowi wykładowy, którzy prowadzą tam kursy instruktorskie Obrazek - ich nazwiska mówią same za siebie i są rozpoznawalne na arenie Polskiej. Tu masz odnośnik do ich strony internetowej: http://kursyecs.edu.pl/kursy-instruktorskie - na pewno wyszukasz coś dla siebie. Kursy są prowadzone w każdym z większych miast. Rzecz jasna najwięcej znajdziesz ich w stolicy. Ja proponuje zapisać się grupy Roberta Piotrkowicza - sam odbyłem taki kurs instruktorki i jestem bardzo zadowolony.

podobne tematy:

Wróć do „Wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml