Czy posiada ktoś z was informacje związane z porodem rodzinnym?


annasowa90
Posty: 9

Czy posiada ktoś z was informacje związane z porodem rodzinnym?

Post#1 » 21 cze 2016, 12:28

Cześć. Jestem w ciąży i potrzebuje informacji odnośnie porodów rodzinnych w Polsce. Wiele się o tym słyszy w TV, lecz brakuje konkretnych informacji. Wiem o co w tym chodzi, ale czy powinnam taki poród wcześniej zgłaszać do szpitala? Czy szpital inkasuje jakieś opłaty za taką formę porodu? Właśnie tych informacji nie mogę odszukać w wyszukiwarce internetowej. Czy posiada ktoś linka do ciekawego artykułu na temat porodów rodzinnych?

podobne tematy:

krzysiekfila
Posty: 16

Czy posiada ktoś z was informacje na temat porodu rodzinnego?

Post#2 » 21 cze 2016, 12:35

Witaj. Masz w 100 % słuszność, że w naszych mediach wiele się mówi natomiast nie padają konkrety. Nie rzadko na 2 stacjach podają ze sobą praktycznie wykluczające się dane. Jeżeli chodzi o poród rodzinny to w tym miejscu masz artykuł na ten temat: http://polecamspeca.pl/pielegniarka-i-polozna , w nim położna odpowiada na najczęściej zadawane pytania przez przyszłe mamy. Znajdziesz w tym artykule odpowiedź na zadane przez ciebie pytania. Pojawiają się również tam konkretne ceny, które są dość istotne w okresie powiększania się rodziny. Bo wtedy pieniędzy zazwyczaj jest zawsze za mało. Życzę miłej lektury.

podobne tematy:

Wróć do „Wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml