Sposób reklamy fotografa dziecięcego w Warszawie


henryk1965
Posty: 18

Sposób reklamy fotografa dziecięcego w Warszawie

Post#1 » 07 paź 2016, 10:14

Witam, jestem fotografem posiadającym dość długi staż w branży. Specjalizuje się w sesjach ciążowych w Warszawie. Od pewnego czasu jestem zmuszony do szukania nowych klientów na własną rękę. Dotychczas idealnie sprawdzała się reklama z polecenia. Osoby, które zamawiały u mnie zdjęcia niemowląt polecały mnie następnym rodzinom i tak to się posuwało do przodu. Teraz już tak nie jest i pomyślałem o promocji mojego bloga ze zdjęciami w Internecie. Zależy mi na takich frazach: fotografia dziecięca Warszawa http://www.elefantti.pl i zastanawiam się jak to zrobić żeby moja strona była widoczna w wyszukiwarce internetowej? Czy ktoś z kolegów jest w stanie powiedzieć co zrobić na sam pierw żeby to wszystko pozbierać do kupy i zacząć reklamę w Internecie?

podobne tematy:

krzysiekfila
Posty: 16

Sposób reklamy fotografa który, wykonuje fotografię dziecięcą w Warszawie

Post#2 » 07 paź 2016, 10:26

Cześ. Zdaje sobie sprawę z twojej sytuacji, ale pozycjonowanie strony WWW na takie słowa kluczowe jak: fotografia dziecięca Warszawa nie należy do najłatwiejszych czynności. Dzisiaj jest ciężko wykonywać pozycjonowanie firmą, które posiadają długoletnie doświadczenie w branży. Ciągłe zmiany algorytmów i konieczność tworzenia linków bardzo dobrej jakości przynosi pożądane efekty dla właścicieli wyszukiwarki. Dlatego nie polecam ci się samemu za to brać. Będzie to zmarnowany czas a pozycje i tak nie będą dobre. Polecam zlecić to jakieś rzetelnej agencji SEO a samu popracować więcej w studiu na ich usługi. Na pewno tego rodzaju układ będzie dla ciebie lepszy.

podobne tematy:

Wróć do „Wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml