Jak konkurencja to robi?


mariusznowak
Posty: 27
Kontaktowanie:

Jak konkurencja to robi?

Post#1 » 05 lip 2016, 13:17

Dzień dobry, posiadam firmę która zajmuje się montażem anten satelitarnych w Warszawie i jej okolicach. Jakiś czas temu przebudowałem stronę na bardziej profesjonalną. Natomiast irytuje mnie kwestia w jaki sposób inne firmy na hasło instalacje antenowe Warszawa są na szczycie wyników wyszukiwarki? Czytałem o pozycjonowaniu witryny WWW, natomiast dużo ludzi mówi iż najważniejsza jest treść na stronie. Natomiast tworzenie nienaturalnych linków może wpłynąć negatywnie na moją stronę WWW. Tak, więc dodałem swoją stronę wyłącznie do paru najmocniejszych katalogów oraz zbudowałem profil na FaceBooku. Lecz nie widać mojej strony w wynikach. Co robię źle?

podobne tematy:

annasowa90
Posty: 9

Jak inne firmy to robią?

Post#2 » 05 lip 2016, 13:35

Witaj. Po pierwsze wyszukiwarka nie jest najlepszym źródłem informacji na temat pozycjonowania strony. Jest w nim więcej nieprawdziwych informacji, niż tych które mogą Ci się przydać. Większość ludzi pozyskuje wiedzę w trakcie testów. Żadna osoba nie podzieli się sposobami, które są skuteczne i przynoszą duże profity dla agencji SEO. Dlatego będzie Ci ciężko samodzielnie to zrobić. Na pewno tylko treścią nie wypromujesz strony. Kilka linków - nawet tych najlepszych na nie wiele się zda jeśli konkurencja posiada ich setki. Dlatego musisz zacząć ich tworzyć znacznie więcej. Jest wiele portali gdzie możesz umieścić odnośnika do swojej strony za free. Zacznij od serwisów branżowych na początek.

podobne tematy:

Wróć do „Wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml