Szkolenia - czy należałoby brać w nich udział?


annasowa90
Posty: 9

Szkolenia - czy należałoby brać w nich udział?

Post#1 » 28 paź 2016, 8:56

Hej. Ostatnio w wielu przypadkach słyszałam o możliwości odbycia szkoleń w moim fachu, lecz również oraz poza nim. Suma takich szkoleń nie jest obszerna, niemniej jednak zastanawiam się czy jest w ogóle sens brania w nich udziału? Jak wiadomo obowiązki domowe pochłaniają dużo czasu, a ja mam pracę i nie narzekam na nic. Jednakże wielu moich znajomych dokształca się pomimo takiej samej sytuacji. Być może, w następstwie tego powinnam się zdecydować? Proszę o opinię osób, które brały udział w różnych kursach.

podobne tematy:

mariusznowak
Posty: 27
Kontaktowanie:

Szkolenia - czy należałoby brać w nich uczestnictwo?

Post#2 » 28 paź 2016, 9:08

Dzień dobry. Sprawa wygląda tak, iż wszystko zależy od tego czego dotyczy konkretne szkolenie. Jeżeli to nic znaczącego oraz przydatnego prawdopodobnie poniekąd szkoda Twojego czasu. Jednak większość kursów jest bardzo znacząca i korzystna. Z doświadczenia wiem, że takie nowe umiejętności rozszerzają horyzonty oraz pomagają znaleźć poprawniejszą pracę bądź też otwierają nas na inne możliwości. Przemyśl to albowiem jeżeli koszt szkolenia nie jest gigantyczny to może należałoby spróbować i posiadać nowe doświadczenia oraz umiejętności? Osobiście parę razy uczestniczyłem w takich projektach, na przykład wybierając stąd - szkolenia Radom i szczerze polecam.

podobne tematy:

Wróć do „Wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml