Jaka platforma towarowa będzie najlepiej funkcjonowała w niedużej firmie?


henryk1965
Posty: 18

Jaka platforma towarowa będzie najlepiej funkcjonowała w niedużej firmie?

Post#1 » 29 wrz 2016, 11:38

Witam. Jestem w trakcie przebudowy swojej firmy produkcyjnej. Nasza produkcja mieści się w budynku , który składa się z dwóch kondygnacji i dużym uproszczeniem produkcji było by zamontowanie jakieś platformy towarowej, która by przewoziła produkty pomiędzy kondygnacjami. Nasza firma zajmuje się produkcją odzieży ze skóry. Więc powierzchnia platformy towarowej nie musi być jakaś ogromna. Zależy mi na tym, żeby zmieściła się w niej paleta i jeden człowiek. Udźwig takiego dźwigu hydraulicznego też chyba nie musi być za duży. Dlatego zastanawiam się nad jakimś mniejszym rozwiązaniem, które bylibyśmy w stanie wpasować we wnętrze budynku. Co wy o tym myślicie?

podobne tematy:

krzysiekfila
Posty: 16

Która winda będzie najlepiej działa w niedużej firmie?

Post#2 » 29 wrz 2016, 11:52

Cześć. Jak zastanawiasz się nad jakimś konkretnym modelu widny to należało napisać. Dobre dźwigi hydrauliczne znajdziesz w ofercie tej firmy: https://art-webinfo.pl/2022/04/01/modele-anatomiczne-wymyslone-przez-fachowcow . Z tego co zdążyłem się zorientować po tym co napisałeś szukasz windy towarowej o niedużym udźwigu. Dlatego możesz zaryzykować niestandardowe platformy towarowe, które można osadzić zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku firmy. Natomiast zastanawiam się czy nie korzystniejszym rozwiązaniem będzie kupienie czegoś większego, tak z myślą o przyszłości. Jeżeli będzie niezbędny mocniejszy udźwig windy towarowej to będzie w przyszłości problem. Może od samego początku zamontować windę towarową o większym udźwigu?

podobne tematy:

Wróć do „Wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml