Czy warto kupować w tego rodzaju ogrodzenia?


mariusznowak
Posty: 27
Kontaktowanie:

Czy warto kupować w tego rodzaju ogrodzenia?

Post#1 » 28 wrz 2016, 12:39

Witam. Zastanawiam się nad kupnem ogrodzenia do swojego domu. Posiadam działkę o powierzchni 1000 m2, która znajduje się w szczerym polu. Tak, więc potrzebuję wykonać około 120 m ogrodzenia. Nie mam sąsiadów, więc jestem zdany na swoje siły i nie mogę liczyć na współfinansowanie przez właścicieli przyległych działek. Bardzo podobają mi się ogrodzenia tej firmy MetFach z miasta Radom. Zastanawiam się tylko czy takie ogrodzenie będzie dobrze wyglądało w domu, który znajduje się w szczerym polu. Inna sprawa to koszty wykonania takiego ogrodzenia wokół całej posesji. Nie wiem ile może to kosztować - nawet mniej więcej. Tak, więc będę wdzięczny za informacje od osób, które mają większe doświadczenie w tym temacie. Nie ukrywam, że najistotniejsza jest cena.

podobne tematy:

krzysiekfila
Posty: 16

Czy warto montować w tego rodzaju ogrodzenia?

Post#2 » 28 wrz 2016, 13:02

Witaj. Jeżeli rozchodzi się o ogrodzenia do domu to mogę trochę tobie pomóc. Sam jakiś czas temu byłem na tym etapie budowy i posiadam spore rozeznanie w temacie ogrodzeń. Jeśli mówisz o Radomiu to koszty ogrodzeń będą tańsze niż w Warszawie o około trzydzieści %, gdzie ja zbierałem oferty. Jeśli musisz wykonać około stu dwudziestu metrów bieżących ogrodzenia to najtańsza opcja postawienia go z siatki będzie w granicach 10000 zł. Do tego musisz doliczyć bramę oraz furtkę - koszt jakieś 4 tys zł. Bramy i furki nie przymocujesz raczej na słupkach wykonanych z metalu i będzie niezbędne wykonanie jakieś podmurówki i słupków murowanych lub z prefabrykatów. Jeżeli zastanawiasz się nad czymś lepszym niż siatka to cena idzie w górę. U mnie, ogrodzenie z bramami kosztowało około 30 tyś zł. Zwykła cegła klinkierowa z przodu oraz 2 słupki z tyłu. Do tego przęsła wykonane ze zwykłego metalu.

podobne tematy:

Wróć do „Wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml