Czy opłaca się zamawiać takiego rodzaju meble do biura?


henryk1965
Posty: 18

Czy opłaca się zamawiać takiego rodzaju meble do biura?

Post#1 » 31 maja 2016, 10:48

Cześć, firma zwiększa zatrudnienie i w najbliższej przyszłości musimy przenieść się do większego lokalu. Powszechnie wiadomo, iż tego typu pomieszczenia biurowe są praktycznie w stanie deweloperskim i trzeba je od początku urządzić. Stąd moje pytanie czy warto inwestować w takie meble: Obrazek - prezentują się doskonale na fotkach. Natomiast koszt ich zakupu jest dość wysoki i nie wiem czy przyniesie jakąś korzyść dla posiadanej przez nas firmy. Wiadomo wygląd firmy jest istotny, lecz czy meble najwyższej klasy aż tak zwiększają efektywność zatrudnionych ludzi i skutkują na podejmowanie decyzji przez potencjalnych kontrahentów?

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14

Czy opłaca się zamawiać takiego rodzaju systemy meblowe do firmy?

Post#2 » 31 maja 2016, 10:56

Dzień dobry, to powinno wynikać z waszych możliwości finansowych. Wygląd firmy jest bardzo ważny, lecz musi być zgodny z portfelem waszych klientów. Jeśli kooperujecie z małymi podmiotami gospodarczymi to nadmierny luksus w waszej firmie może ich zniechęcić. Będą uważali, że wasze świadczenia są bardzo kosztowne i będą poszukiwać usług u konkurencyjnych podmiotów gospodarczych. Ich działanie ma podstawy, dlatego że wydatki na takie zabudowy meblowe przerzucicie na swoich kontrahentów. Natomiast jeśli współpracujecie z dużymi firmami, gdzie liczy się komfortowy wygląd biura, żeby was traktowali jako poważnego partnera to oczywiście warto kupić tego rodzaju meble. Tak jak już pisałem. Wszystko zależy od grupy docelowej.

podobne tematy:

Wróć do „Wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml