Gdzie tanio naprawiają telewizory w Opolu


krzysiekfila
Posty: 16

Gdzie tanio naprawiają telewizory w Opolu

Post#1 » 07 cze 2016, 15:53

Witam. Jestem nieszczęśliwym nabywcą telewizora renomowanej firmy. Oczywiście tuż po upływie gwarancji. Niech żyje celowe postarzanie sprzętu. Model odbiornika telewizyjnego jest dość wysoki, tak, więc rzal go wyrzucać na śmietnik. Postanowiłem więc walczyć o niego i oddać go do naprawy. Byłem już w jednym punkcie serwisowym ale panowie w nim rozłożyli ręce. Czy jesteście w stanie polecić jakiś serwis RTV w Opolu?

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14

Gdzie tanio naprawiają telewizory w Opolu

Post#2 » 07 cze 2016, 16:04

Witaj. Od czego jest wyszukiwarka internetowa. Wpisujesz tam co ci potrzeba i zaraz otrzymujesz wyniki. Później dzwonisz do firmy i pytasz się, czy naprawiają takiego rodzaju odbiorniki TV. Jak zaczynają coś kombinować to należy podziękować grzecznie i dzwonić dalej. Jeżeli nic już nie mogłeś znaleźć to możesz też skorzystać z tego portalu: http://polecamspeca.pl/naprawa-rtv-i-dvd/opole i tam poszukać firm oferujących serwis RTV w twoim mieście. Rozwiązań jest sporo, lecz wpierw należy pomyśleć nad tym co się robi. Pierwszy lepszy serwis RTV w Opolu nie naprawi nowych modeli telewizorów. Musisz odszukać taki z akredytacją producenta sprzętu.

podobne tematy:

Wróć do „Wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml