Czy opłaca się stosować olej laurowy?


mariusznowak
Posty: 27
Kontaktowanie:

Czy opłaca się stosować olej laurowy?

Post#1 » 28 paź 2016, 11:04

Hej. Wyszukiwałam ostatnio w internecie jakiegoś preparatu na pryszcze oraz odnalazłam atrakcyjną ofertę. Otóż podobno towar taki jak olej laurowy ma takie właściwości, jakie pomagają zwalczać wypryski i trądzik. Wolno używać go bezpośrednio na skórę, ponieważ jest w pełni bezpieczny. Jednak nie mam pojęcia czy to prawda, a nie chcę wydawać bezcelowo pieniędzy. Proszę, w takim razie o wypowiedzenie się osób, które miały okazję korzystać z takiego preparatu. Z góry dziękuje wszystkim za udostępnioną pomoc.

podobne tematy:

henryk1965
Posty: 18

Czy opłaca się wykorzystywać olej laurowy?

Post#2 » 28 paź 2016, 11:14

Witam. To akurat prawda, że olej laurowy działa kojąco na skórę. Sama miałam trudności z cerą oraz w wielu przypadkach pojawiały mi się na twarzy pryszcze. Było to niesłychanie krępujące oraz wkurzające. Od kiedy tak właściwie zdecydowałam się na zastosowanie oleju trudności zniknęły. Rzeczywiście można wykorzystywać ten specyfik bezpośrednio na twarz- nie ma się czego obawiać bowiem jest w pełni bezpieczny. Poza tym używam go na włosy to właśnie dzięki czemu są one odżywione i mocniejsze, a co więcej pozbyłam się na porządne łupieżu. Kategorycznie polecam ten kosmetyk.

podobne tematy:

Wróć do „Wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml