Problem z kotłem na eko groszek - piec wygasa po pewnym czasie


podrygalapawel
Posty: 10

Problem z kotłem na eko groszek - piec wygasa po pewnym czasie

Post#1 » 16 maja 2016, 12:15

Witam i od razu proszę o pomoc. Posiadam kłopot z moim kotłem na ekogroszek. Od pewnego czasu niespodziewanie wygasa po pewnym czasie. Jest to już jego trzeci sezon w naszym domu i wcześniej nie było problemów. Obecnie jak zmienia się na tryb podtrzymania to po jakimś okresie wygasa i załącza się alarm niskiej temperatury. Jak pracuje cały czas i nie przełącza się w stan podtrzymania to nie ma tego problemu. Testowałem dużej liczby ustawień i nic. Sprawdzałem też tutaj: http://polecamspeca.pl/kominiarz , lecz kominiarz raczej chyba nie pomoże w rozwiązaniu tego problemu. Kto się może zajmować tego rodzaju usterkami?

podobne tematy:

mariusznowak
Posty: 27
Kontaktowanie:

Niedrogi stomatolog w miejscowości Radom

Post#2 » 16 maja 2016, 12:58

Po pierwsze to właśnie od kominiarza trzeba zacząć. Jeśli posiadasz zaczadzony komin to właśnie takie będą tego objawy. Piec będzie wygasał, gdyż ekogroszek źle się pali. Brak właściwego ciągu jest tego pierwszą oznaką. Zacznij od tego i daj znać czy problem minął.

podobne tematy:

podrygalapawel
Posty: 10

Kłopot z piecem na eko groszek - piec samoczynnie gaśnie

Post#3 » 16 maja 2016, 13:23

Podziękował za odpowiedź. Na to bym nie wpadł. Kominiarza nie wzywałem od zamontowania pieca w domu. Poszukam jakiegoś kominiarz i zobaczymy czy problem minie.

podobne tematy:

Wróć do „Wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml