Potrzebny dobry kominiarz od zaraz


mariusznowak
Posty: 27
Kontaktowanie:

Potrzebny dobry kominiarz od zaraz

Post#1 » 23 maja 2016, 9:30

Cześć, szukam sprawdzonego i niedrogiego kominiarza z Olsztyna. Podzwoniłem do paru, ale ceny są z kosmosu. Od 100 do 320 złotych za przeczyszczenie przewodu kominowego. Jak spytałem dlaczego taka rozbieżność w cenie to usłyszałem, że wszystko jest zależne od przewodu kominowego. Przecież komin jest zawsze podobny do siebie. Na czym mogą polegać różnice?

podobne tematy:

podrygalapawel
Posty: 10

Potrzebny dobry kominiarz od zaraz

Post#2 » 23 maja 2016, 9:57

Dzień dobry, nie mam pojęcia gdzie się dodzwoniłeś lecz jest to już rozbój w biały dzień. 300 zł za wyczyszczenie przewodu kominowego to śmiech. Ile kominiarzowi to zajmie? W moim domu jak przeczyszcza 2 przewody kominowe i podbija dokumenty dla ubezpieczyciela to zajmuje mu niecałą godzinę. Inkasuje za to sto czterdzieści złotych. Jak nie możesz znaleźć normalnego kominiarza to zajrzyj tutaj: https://biozamrazarki.pl/?p=76 - na 100% znajdziesz uczciwego fachowca. Ja zazwyczaj w taki sposób szukam wykonawców do rozmaitych robót przy domu. Jeszcze się nie zwiodłem na fachowcach z tego portalu WWW. Rzecz jasna zawsze przed wyborem przeczytam komentarze o danym wykonawcy.

podobne tematy:

Wróć do „Wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml