Czy montowanie domofonów ma jeszcze sens?


mariusznowak
Posty: 27
Kontaktowanie:

Czy montowanie domofonów ma jeszcze sens?

Post#1 » 06 cze 2016, 14:21

Witam. Jakiś miesiąc temu przeprowadziłem się do własnego domu. Jak wiadomo wiele spraw jest jeszcze do zrobienia. Zostały napędy do bram i tego typu sprawy. Zastanawiam się także nad założeniem wideodomofonu do furtki. Nie mam pojęcia tylko czy ma to jeszcze sens w dzisiejszych czasach a, także czy sprawdzi się to na działce z budynkiem jednorodzinnym. Proszę o poradę w tej materii fachowców jeśli są na tej stronie.

podobne tematy:

krzysiekfila
Posty: 16

Czy montowanie domofonów ma jeszcze sens?

Post#2 » 06 cze 2016, 14:49

Cześć. Nie mam pojęcia skąd wzięła się myśl, iż wideodomofon się nie sprawdzi w domku jednorodzinnym. Jest wręcz to idealne rozwiązanie, które daje możliwość bez wyjścia z mieszkania na sprawdzenie, kto do nas chce wejść na posesję. Zbiór niezbędnych informacji przeczytasz na tej stronie: http://trans-sat.pl/wideodomofony-warszawa - obecnie jest wiele rozwiązań, które umożliwiają dostosowanie systemu do twoich potrzeb. Na rynku są wideodomofony bezprzewodowe, które dają możliwość zamontowania wideodomofonu w sytuacji, kiedy poprzedni wykonawcy zapomnieli zostawić przewodów pod instalację. Dostępne są także domofony, które działają doskonale w nocy. Można wideodomofon połączyć z systemem alarmowym i inną automatyką w budynku. Wszystko związane jest z twoimi możliwościami finansowymi.

podobne tematy:

Wróć do „Wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml