Potrzebuje rzetelnej ekipy dekarzy do wykonania dachówki


mariusznowak
Posty: 27
Kontaktowanie:

Potrzebuje rzetelnej ekipy dekarzy do wykonania dachówki

Post#1 » 01 cze 2016, 12:46

Witam. Ostatnio rozmawiałem z sąsiadem, który buduje się obok mojego domu. Mocno mnie nastraszył jeśli chodzi o dekarzy. On szukał dekarzy bynajmniej rok czasu. Niewłaściwie wykonany dach to według jego wypowiedzi ogromny kłopot a, później problemy z grzybem. Nie znam się na tym - dlatego chciałbym poznać waszą opinię na ten temat.

podobne tematy:

podrygalapawel
Posty: 10

Potrzebuje uczciwej firmy do położenia dachówki

Post#2 » 01 cze 2016, 13:00

Dzień dobry. To cię sąsiad nieźle nastraszył. Jak chodzi o kładzenie dachu to sprawa jest identyczna jak inne prace budowlane w domu. Rzetelni dekarze to 0 kłopotów, słabi dekarze to same nerwy. Poszukiwania sugeruję rozpocząć od tego rodzaju portali: https://biozamrazarki.pl/?p=106 - tam znajdziesz reklamy dekarzy, które świadczą usługi dekarskie. Wybierasz tych dekarzy, którzy mają najwięcej dobrych komentarzy i zaczynasz z tymi ludźmi rozmowy. Później zapraszasz najlepszych dekarzy na teren budowy. Wykonują wycenę, a ty porównujesz oferty. Zawsze należy wziąć pod uwagę sposób rozmowy z wykonawcą. Jeżeli nie mamy kłopotów z komunikacją to warto wziąć pod uwagę taką ofertę. Unikajmy fachowców, którzy nie wiedzą jak mają odpowiedzieć na nasze pytania. Zazwyczaj nie mają pojęcia o swoim fachu.

podobne tematy:

Wróć do „Wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml