Certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika - gdzie mogę zrobić

annasowa90

Certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika - gdzie mogę zrobić

Post#1 » 09 sty 2017, 15:26

Cześć. Od pewnego czasu poszukuje informacji na temat certyfikatu kompetencji zawodowych przewoźnika, który z tego co się dowiedziałem jest konieczny do prowadzenia firmy transportowej w Polsce. Od lat pracuje jako zawodowy kierowca na wszelakiego rodzaju trasach międzynarodowych. Posiadam doświadczenie i kontakty w branży. Tak, więc pomyślałem, że mogę otworzyć niewielką firmę transportową. Nie będzie to coś dużego, na starcie - jeden ciągnik z przyczepą, ale zawsze to korzystniejsze niż praca u na czyjś rachunek. Natomiast z wymiany zdań z kolegami okazało się, że muszę posiadać certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika żeby móc otworzyć tego typu działalność. Pytanie do was: gdzie i za ile jestem w stanie coś takiego zrobić? Czy występują różnice w cenach i kursach?

maxkolonko

Certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika - gdzie zrobię kurs

Post#2 » 09 sty 2017, 15:42

Część. Dobrze słyszałeś na temat certyfikatu kompetencji zawodowych przewoźnika - jest on konieczny do prowadzenia firmy przewozowej w Polsce. Natomiast jeśli chodzi o samo zrobienie szkolenia to nie będzie z tym problemu. Jest dużo placówek oświatowych, które mają w swojej ofercie tego typu kursy. Tu masz adres strony http://smartkursyszkolenia.pl/certyfikat-kompetencji-zawodowych-przewoznika . Jeżeli chodzi o samo szkolenie to nie ma będziesz miał kłopotu z jego zrobieniem. Natomiast samo szkolenie to za mało. Po jego zrobieniu musisz zdać państwowy egzamin. Dopiero wówczas dostaniesz upragniony certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika i będziesz mógł otworzyć działalność transportową. Jak chodzi o koszty szkoleń - wszędzie są na podobnym poziomie. Jeśli chodzi o jakość kursów to możesz wybrać ofertę z mojego linka, lub poszukać czegoś w Internecie.

Wróć do „Wolna strefa”